Rádio Smile
Rádio Smile
Vol. 100%

MR. BUNNY

Tohle jsem já:

Kdo jsem já o mě celkem pěkně vystihl Vojtaano ve své písničce Nestárnem. Když jsem jí slyšel úplně poprvé, měl jsem fakt pocit, že se mi vkradl do hlavy a celé to hodil na papír vedle notové osnovy. Jinak ale pokud se mám sám ještě v kostce popsat… tak kdo že jsem vlastně já? Já jsem prostě Bunny. Jsem sám sebou, mám rád kvalitní relax, dobré jídlo a dobré pití .. a pokud chceš vědět víc, tak poslechni ten song.

Jaké jídlo mám rád a jaké nesnáším:

S jídlem u mě nikdy nebyl problém. Už i díky mé vášni k vaření sním vážně všechno až na jednu jedinou věc a tou je mlíková polívka.. to jako děkuju pěkně. Jinak ale miluju především jídlo, které mohu připravit pro své nejbližší a pak si ho společně s nimi i vychutnám. 

Co poslouchám za muziku mimo rádio:

Nemám žádný vyhraněný žánr. Muzika mě musí něčím nadchnout a alespoň jednou během songu mě musí zamrazit a pak je to ten správný šálek kávy .. no a pokud naskočí husina, tak to je potom úplně TOP. Jinak mi ale není cizí ani vážná hudba. Mezi mé oblíbence patří třeba i Mike Oldfield nebo Simon & Garfunkel.

Moje nejoblíbenější místo v ČR a ve světě:

V ČR jednoznačně chata na Slapech. To je místo kam jezdím se svými přáteli vypnout a kde je báječně. Žádná elektřina ani voda. Elektřinu máme ze solárních panelů, pitná voda se vozí v kanistrech a nechybí ani klasická dřevěná kadibouda. Prostě jiný svět, kam se fakt jezdí odpočívat a neřešit. A když říkám neřešit tak nic, protože tam není ani signál, což je ideální. No a ve světě.. ? Těžko říct .. Hodně míst už jsem navštívil v rámci letních dovolených ale že bych si nějaké místo vyloženě zamiloval a měl potřebu se tam vracet tak to ještě nenastalo. Asi na mě tohle místečko ještě čeká. 

Životní motto, kterým se řídím:

Život je prostý, něco si vybereš a už se neohlížíš.